Kód: 119/1.2

Jak efektivně vést svůj tým v režimu home office

Neohodnoceno
1 815 Kč / os. 1 500 Kč bez DPH
Skladem (12 os.)
Varianta:

Kurz je určen všem pracovníkům, kteří vedou své týmy na dálku – v režimu home office a musí stanovovat cíle, kontrolovat jejich plnění a řešit složité situace prostřednictvím online komunikace. 

30.4.2021, 8:00-12:00 / 1 x 4 hodiny online

 

Lektor

Mgr. Ivo Kotek, MBA

Kurz je určen

Kurz je určen všem pracovníkům, kteří vedou své týmy na dálku – v režimu home office a musí stanovovat cíle, kontrolovat jejich plnění a řešit složité situace prostřednictvím online komunikace. 

Cílem kurzu je

Poznat zásady efektivního vedení týmu na dálku. Naučit se stanovit efektivní pravidla hry pro svůj tým pracující v režimu home office. Poznat odlišnosti ve vedení týmu na dálku a běžného prezenčního vedení lidí. Rozpoznat a zvládnout odlišnosti v roli manažera a nároky na manažerské působení v režimu home office. 

Přínosy pro účastníky

Kurz je zaměřený na podporu efektivního fungování týmu z pohledu šéfa týmu i z pohledu členů týmu.  Objasňuje rozdíly v týmové spolupráci i ve vedení týmu na dálku ve srovnání s běžným vedením týmu. Webinář vám poskytne inspiraci, jak nastavit pravidla home office a efektivně komunikovat v režimu práce z domova. Definuje největší výzvy pro manažery, vedoucí týmy na dálku a upozorňuje členy virtuálních týmu na rizika spojená s prací z domova. Ve webináři je prostor pro výměnu názorů a inspirace ze zkušeností účastníků.

Osnova kurzu 

  • Zásady pro efektivní stanovení cílů pro práci v home office
  • Pravidla pro delegování úkolů
  • Jak transparentně komunikovat se svým týmem na dálku a najít rovnováhu mezi spamováním celého týmu a mezi nedostatkem sdílených informací
  • Podpora motivace na dálku: jak využívat KRITIKU
  • Kontrola výkonu na dálku: nástroje a pravidla

Zakončení

Možnost zakončení kurzu testem dle Vašich požadavků. Účastníkům bude vystaveno osvědčení o absolvovaném kurzu.

 

Kurz bude otevřen při minimálním počtu 5 účastníků.