Kód: 116

Jak vytvořit, vést a rozvíjet úspěšný tým

Neohodnoceno
4 235 Kč / os. 3 500 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Všem manažerům, jejichž úkolem je dosáhnout společného cíle prostřednictvím svého týmu. Všem talentům a potenciálním manažerům, kteří se připravují na vedoucí roli v týmu.

/ 2 x 4 hodiny online

 

Lektor

Ing. Štěpánka Frýbová Uličná, Ph.D.

Kurz je určen

Všem manažerům, jejichž úkolem je dosáhnout společného cíle prostřednictvím svého týmu. Všem talentům a potenciálním manažerům, kteří se připravují na vedoucí roli v týmu.

Cílem kurzu je

Uvědomit si svoji roli ve vedení týmu, budovat svoji neformální autoritu, identifikovat vlastní styl vedení lidí, popsat rozvržení týmových rolí. Naučit se efektivněji uplatňovat svoje manažerské dovednosti, analyzovat dynamiku vývoje týmu, rozvíjet, motivovat a umět efektivně vést tým a najít nejvhodnější přístup ke zvládání obtížných situací v týmu.

Přínosy pro účastníky

Jako úspěšný manažer budete dosahovat výsledků prostřednictvím efektivní práce svého týmu. Dozvíte se způsoby, jak vybudovat a vést tým tak, aby dosahoval výborných výsledků. Naučíte se, jak efektivně stanovit týmový cíl a jak se domlouvat na dílčích cílech se členy týmu. Osvojíte si, jak rozvíjet a motivovat jednotlivce i celý pracovní tým a kultivovat svůj manažerský styl.

Osnova kurzu 

U firemního školení je možné osnovu přizpůsobit.

  • Jak rozeznáme úspěšný tým od ostatních
  • Rozdělení rolí v týmu: hvězdy versus nosiči vody a jejich přínos pro tým
  • Vedoucí týmu a jeho formální i neformální autorita
  • Komunikace jako nástroj pro zvyšování výkonnosti týmu
  • Vývojová stádia úspěšného týmu
  • Jakým způsoby může vedoucí rozvíjet členy týmu a budovat stabilní tým: specifické komunikační nástroje pochvala, kritika, týmové porady

Zakončení

Možnost zakončení kurzu testem dle Vašich požadavků. Účastníkům bude vystaveno osvědčení na základě absolvovaného testu.

 

Kurz bude otevřen při minimálním počtu 5 účastníků.